Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Środa, 1 maja 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w biegach przełajowych. Racot.
7.04.2022 r.

7 kwietnia 2022 r. na stadionie hipicznym w Racocie odbyły się zawody w ramach mistrzostw powiatu kościańskiego w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały zespoły:chłopców i dziewcząt.
Pierwsze na starcie biegu przełajowego (2 km) stanęły dziewczyny, które drużynowo wygrały swoją rywalizację. Bieg chłopców rozgrywany był na dystansie 2,5 km. Nasi sportowcy zajęli zespołowo trzecie miejsce.
Wszystkim naszym uczniom gratulujemy uzyskanych rezultatów, a zespołowi dziewcząt życzymy sukcesów w zmaganiach wojewódzkich.
Wyniki kategorii dziewcząt:
1. ZSP Nietążkowo
2. LO Kościan
3. ZSP Kościan
Skład drużyny dziewcząt: (Szalewska Roksana, Szczygieł Sandra, Szuster Natalia, Han Maja, Gronostaj Emilia, Witkowska Olga).
Wyniki kategorii chłopców:
1. ZSP Kościan
3. ZSP Nietążkowo
Skład drużyny chłopców: (Dzialik Kamil, Han Kacper, Weryszko Roman, Pudliszewski Ignacy, Rybakowski Kamil).

ŁZ

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej